FK KRNOV     SK BESKYD ČELADNÁ

3    :   3  (1:0)

branky:Váňa Martin 2,Padych

sestava:Preisner-Kublák,Jaroš,Farský,Taraba-Walder,Šimák,Váňa,Váňa-Padych,Kahánek(59.Baran)

Celé utkání se mohlo vyvíjet jinak,kdyby Padych po uličce Váni proměnil,když se ocitá v 8.min sám před gólmanem,jeho střela je vyražena zpět do hřiště.Další pohlednou akci zakládá Taraba,centruje na Kahánka,který sklepuje na Váňovi,jeho pohotová střela míří nad břevno.Krnovští se v 13.min dostávají do protiútoku,zkouší zakončit-Čeladenský Priesner pokus chytá. První šanci ke vstřelení branky mají Krnovští v 19.min.,když zahrávají rohový kop,jeho dorážka míří do tyče!Také Čeladná nezůstává pozadu,když Padych ve sprintu zatahuje k lajně,centruje do vápna,Walder ve skluzu trefuje míč a zároveň gólmana!Krnov se v 28.min dostává k míči,prochází obranou a zakončují 1-0!Do konce poločasu jsou domácí lepší a dva pokusy na branku Priesner kontroluje.Také do druhého poločasu nastupují domácí aktivněji a v 51.min po ztrátě míče nastřelují opět tyč,bylo to další varování!Další chybu trestají Krnovští v 58.min,když se útočník protahuje mezi obranou a ktyči nedává Čeladenskému brankáři šanci 2-0!Jenže o minutu později zachytává míč Martin Váňa a technickou střelou nad gólmana snižuje na 2-1!Srovnání na kopačkách má Padych,ale míč míjí,Krnov špatně odkopává a Marek Váňa posílá hlavou do odkryté  branky,bohužel obránce Krnova vyrtahuje míč z lajny!V 80.min se Krnov dostává do přečíslení,zadáci se nestačili vrátit a jejich chybu trestají v podobě třetí branky 3-1!Když už se zdálo být rozhodnuto,Čeladná ještě zatla a snížení Padychem přišlo v 84.min,když se po přihrávce Váni dostává za obranu a prudkou střelou mění skóre na 3:2!Krnov se zatáhl,Čeladná sbírala míče a odměnou jim byl gól Martina Váni v nastavení na konečných 3:3!

Naposled upraveno: 09.10.2017 18:34