SK Beskyd Čeladná      :    SK Beskyd Frenštát p.R.

branky:Fojtík,Váňa,Šimák-Jurek,Klimpár,Malý

sestava:Smolík-Kublák,Šimák,Křiva,Taraba-Baran,Fojtík,Dučík,Knapp,Váňa-Kahánek

náhradníci:Šoch,Lannoy,Silber

300 diváků

Očekávala se výborná návštěva,skvělý fotbal.Přeci jen se hrálo derby  a navíc vyšlo, že hrál druhý s prvním.Lépe začali hosté z Frenštátu,ukazovali proč jsou na první příčce v tabulce.Již ve2.min domácí ztrácí míč v hlavičkovém souboji,Frenštát přechází do protiútoku,jejich střela míjí Smolíkovu tyč.hosté v 8.min.zahrávají rohový kop,jejich hlavičku zastavuje břevno!Domácí se nenechali zahanbit a v 15.min nastal před brankářem hostí závar,čehož využívá Fojtík střelou,která končí těsně u tyče.O minutu později centruje Křiva,míč si zpracovává Váňa,který se ocitá z úhlu sám před brankářem,ovšem jeho lob gólman stačí vyrazit.Mazáckou zkušenost ukazuje domácí Lubor Knapp,když uličkou prostrkuje na Fojtíka,který si zpracovává a protahuje se mezi obránci a střelou do protipohybu mění poprvé skóre v 21.min na 1-0!Ve 30.min se Martin Váňa kácí k zemi v pokutovém území po faulu Frenštátu,ovšem místo penalty se pokračuje dál.Hosté zastavují další útok Čeladné v 38.min,jen za cenu faulu před šestnástkou,míč si staví Váňa  a přes postavenou zeď nedává gólmanovi šanci 2-0!Hosté vědí,že když nedají kontaktní gól do poločasu,bude se těžko utkání dohánět.Všechny centry létají před Smolíka,který stačí vyrážet,ale na jednu dorážku je krátký.Hosté v 45min.snižují na rozdíl jednoho gólu 2-1!Do druhého poločasu nastupují lépe hosté,když ihned po rozehrávce se míč dostává do pokutového území,domácí udělají hrubku v odkopu a je srovnáno 2-2!Domácí zvedají diváky ze sedadel v 50min.,když Knapp zahrává standartku od postranní čáry a Martin Šimák dorážkou opět mění ukazovatel skóre na 3:2.Ukázkový brejk ukazuje Frenštát v 60.min,když po zisku míče na polovině hřiště,přenáší míč na druhou stranu,kde již nabíhá Frenštátský hráč,který překonává Smolíka a po zásluze srovnává na 3:3.Do konce zápasu obě mužstva předvedla pár pěkných brejků,ale na výsledku to již nic nezměnilo.Dělba bodů byla spravedlivá,fotbal se musel líbit,návštěva parádní.

Naposled upraveno: 24.09.2018 19:42