sobota 23.3.2019 15:00

TJ Lokomotiva Petrovice                  SK Beskyd Čeladná

2   :   2   (  2:0)

branky Váňa Martin 2,

Lokomotiva v úvodním jarním kole porazila Hlubinu 4:1 a velmi dobře vstoupila i do zápasu s Čeladnou. Domácí byli od úvodních minut aktivnější a už v osmé minutě se dostali do zaslouženého vedení. Centr z pravé strany našel hlavu Urbana a ten neměl problém otevřít skóre.

„Začátek nám opravdu vyšel, od prvních minut jsme měli zápas pod kontrolou,“ uvedl trenér domácích Dušan Kohút. Domácí pokračovali v aktivní hře a po půl hodině hry se dočkali další odměny. Do vápna opět přilétl centr z pravé strany, na který si tentokrát naběhl Kubišta, jenž z pár metrů doklepl míč do sítě – 2:0.

Petrovice šly do kabin v dobrém rozpoložení. „V kabině jsem hráčům říkal, že bychom se měli zaměřit na obranu. Že i když už nedáme gól, tak ho hlavně nesmíme dostat,“ řekl Kohút.

Jenže téměř okamžitě se stal pravý opak. Čeladná po pěti minutách druhé půle snížila a atmosféra na hřišti začala houstnout. Důkazem je i to, že rozhodčí rozdal na obou stranách po pěti žlutých kartách.

Dvougólové vedení mohl domácím vrátit Hanusek, ve velké šanci byl i Makula, jenže ani jeden nedal a deset minut před koncem se podruhé v zápase prudkou střelou zpoza šestnáctky prosadil hostující Váňa. Bylo srovnáno. Brankář Majerczyk si na míč sice sáhl, brance ale zabránit nedokázal.

Tři body mohl domácím ještě zajistit Alman, ten ale z pár metrů nedokázal překonat hostujícího gólmana. „Každému týmu patřil jeden poločas, z toho pohledu je remíza asi spravedlivá. Ale když vedete 2:0 a ztratíte době rozehraný

Naposled upraveno: 25.03.2019 21:09