Jediný hráč sestřelil Čeladnou,bitvu dvou Beskydů vyhrál Frenštát!!!!

SK Beskyd p.R.                 SK Beskyd Čeladná

7   :    1  (3:1)

branka : Moučka

sestava: Stareček-Taraba,Šimák,Fojtík,Baran-Kratochvíl(46.Kahánek),Dušík,Knapp,Moučka,Váňa-Horváth

Bitva o pomyslný trůn Beskyd vyšla lépe pro domácí,když zejména v druhém poločase ukázalo domácí mužstvo,jak je jim platný hráč,který ma čich na góly.Klimpár sestřeli Čeladnou 5-ti brankami.První šanci mají domácí v 10.min.když Walder svou rychlostí uniká,centruje na zadní tyč,Frenštátští střílí a míč se po brankové čáře dostáva k výkopu Čeladenských.Další zkoušku mají domácí v 15.min,když tvrdou střelu z 20metrů Stareček chytá.O minutu později mohou domácí jít do vedení,ale Šimák na brankové čáře vykopává.Čeladenští přečkali tlak domácích a v 17.min Taraba křižným centrem nachází Horvátha,který střílí z první,ale jeho pokus míjí branku.Nesmyslnou penaltu píská v 20.min rozhodčí,když ve vlastním pokutovém území je faulovaný Knapp,hosté zahrávají rohy a hráč Frenštátu se střetává s brankářem-penalta a domácí vedou 1-0!V 22.min Váňa zachytává rozehrávku ve středu hřiště,centruje Moučkovi a ten technickou střelou k tyči vyrovnává 1-1.Hra s vyrovnává a blízko ke vstřelení druhé branky mají čeladenští v 38.min,když Knapp zpracovává míč na prsa,patičkou posílá Moučkovi,který centruje Baranovi a jeho tvrdá střela končí pár centimetrů nad břevnem.Nedáš- dostaneš se ukazuje po individuální akci Klimpár,když prochází obranou a střelou k tyči strhává  vedení na svou stranu 2-1!Tvrdou lekci dostal brankář Čeladné,když po centru do velkého vápna místo odkopu uklouzne,míč získává Klimpár a svým hattrickem končí poločas 3:1!Do druhého poločasu vstupují lépe Čeladenští,když průnik Taraby zastavuje Frenštát faulem,míč si staví Váňa,jeho střela je vyražena a dorážka Moučky končí na tyči!Další možnost má Horváth v 51.min,ale ani jeho střela nekončí za zády brankáře.Tvrdou lekci dostala Čeladná v 59.min,když střelou k tyči Klimpár zvyšuje na 4:1!Poté už existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a to Frenštát.Čeladná se nezvedla a z dobře rozehraného zápasu odešla s výpraskem.Domácí postupně trestají chyby.Na 5:1  v 62,když dostanou míč za brankáře po dvou dotykách a po ztrátě v obranném území v 86,min 6:1!Dokonalou tečku dělá Frenštát v 90,min když končí zápas na 7:1!

Naposled upraveno: 06.05.2019 04:59