sobota: 3.8 2019 17:00

SK ŠENOV                SK Beskyd Čeladná

0  :   6   (0:3)

sestava:Stareček-Jackevič(Chýlek),Taraba,Křiva,Šimák-Horváth,Dušík(Váňa),Bláha,Moučka,Gaži-Kahánek

Čeladenští se dostávají do vedení již po úvodním hvizdurozhodčího,když ve 2.min.po ztrátě zisku domácích,Moučka pěknou střelou k tyči upravuje poprvé skóre 0-1!!!Svou rychlost ukazuje Horváth v 14.min.když se dostává do brejku,ocitá se před gólmanem,volí nahrávku volnému Moučkovi a ten neváhá 0-2!Domácí se dostávají jen zřídka na polovinu Čeladné a jejich pokus v 33.min,končí na tyči.Ke konci poločasu vybojoval míč Dušík,který centruje před bránu a Kahánek ukončuje poločas gólem 0:3.Čeladenští si druhý poločas hlídají,standartku zahrává Moučka v 55.min,jeho střela končí v náručí.O dvě minuty později získal míč Gaži,rozbíhá Tarabu a ten k tyči nedává gólmanovi šanci 0:4!Svou tvrdou střelou zkouší štěstí Bláha,trefuje pouze brankáře.V 62.min se dostává po akci k dorážce opět Taraba a jeho pokus je neomylný 0:5!Spolupráce Gaži a Taraba funguje skvěle,když prvně jmenovaný v 77.min posílá míč za obranu,kde získává míč Taraba a dokončuje svůj hattrick 0:6!O poslední změnu skóre v 88.min,se pokouší Moučka,když se po centru Křivy dostává sám do 100%šance před gólmana,kterého pouze trefuje.Mužstvo Petra Samce si po zásluze odváží plný počet bodů.

Naposled upraveno: 04.08.2019 08:00