Ani dva góly  v druhé půli nepomohly k bodovému zisku!!!!!

TJ Háj ve Slezsku          SK Beskyd Čeladná

3  :  2         ( 2:0 )

branky: Moučka 2

sestava:Páleník-Jackovič,Fojtík,Kublák,Baran-Horváth,Kopecký,Dušík,Moučka,Taraba-Kahánek

Hostující Čeladná začala tlakem a již v 5.min.jim byla odepřena penalta za sražení Horvátha v pokutovém území.Háj po brejku ohrožuje Páleníka střelou,kterou vyráží.Další šanci mají domácí v 19.min,kdy opět Čeladenský brankář podržel svůj tým.Háj je lepší,hosté ztrácí míče ve středu hřiště,obrovskou šanci spaluje soupeř,když v 26.min netrefují z 5metrů branku.svoji rychlost po křídlech ukazují domácí v 38.min,kdy obrana se nestačila vrátit a lobem se ujímají vedení na 1-0.Do konce poločasu chybí minuta,když domácí se dostávají ke sporné penaltě.Že rozhodčí je na hřišti pánem,jsme viděli už několikrát,domácí nabídnutou penaltu využili a do kabin se šlo za stavu 2-0.Do druhé půle nastoupilo mužstvo s odhodláním zabojovat.V 53.min háže dlouhý aut do šestnástky Háje,ovšem střela končí nad břevnem.Čeladenští zahušťují střed hřiště.Odměnou je jim gól Moučky,když Horváth zachytí míč,uličkou posouvá před velké vápno,kde je připraven Moučka a tvrdou střelou koriguje na 2-1.Čeladenští se dál snaží o vyrovnávací branku,ale ani v 64.min,střela ze standartní situace nic na skóre nemění..Radost z vyrovnání v 68.min.mají Čeladenští díky Moučkovy,který po zisku míče obchází protihráče a tvrdou střelou z 20metrů dostává míč za gólmanova záda.Když už vypadalo,že udržíme remízu,dostávají se domácí k rohovému kopu a v 82.min se dostávají znovu do vedení 3-2!Čeladná dál tlačí,ale ani střela Taraby a Horvátha nic nezmůže.

Naposled upraveno: 09.04.2019 06:08