SK Beskyd Čeladná                FK Krnov

1  :  2  (0:1)

branka : Knapp L.

sestava:Páleník-Taraba,Šimák,Fojtík,Baran-Horváth,Dušík,Knapp,Moučka,Váňa-Kahánek

Domácí mužstvo chtělo ukázat fanouškům,že přivezené body z Datyně nebyly náhodné a od první minuty byli aktivnější.V 8.min.centruje Baran na Váňu,který uličkou vybízí Kahánka ke střele,ta končí vedle tyče.Překvapení došlo  v 9.min.,když Krnov se dostává poprvé k míči,jeden centr před gólmana Čeladné a hosté jdou do vedení 0:1!Domácí se dostávájí do šancí jen sporadicky,v 25.min.zahrává Baran standartku,k míči se dostává Váňa a prudkou střelu k levé tyči brankář Krnova vyráží.O další rozruch se postaral v 37.min.Lubor Knapp,když po centru Váni pálí vedle.V druhém poločase se mužstvo snažilo o vyrovnání,které přišlo v 70.min.,když po technické přihrávce Lubor Knapp z voleje trefuje přesně 1-1!Když se dostává k míči v 76.minutě Horváth,který centruje do šestnástky,Kratochvíl ve skluzu míjí otevřenou bránu.Hosté dostali příležitost v 85.min.zahrávání standartní situace,centr jde na zadní tyč,brankář nepochopitelně vybíhá a Krnovští chybu trestají 1-2.Do konce zůstalo pouze 5.min.,a to se Čeladenští na odpověď nezmohli.

Naposled upraveno: 28.04.2019 14:50