Detail aktuality
24.02.2017 19:47

Přípravné zápasy na víkend:

sobota  25.2  2017  10:15   Nový Jičín - SKB Čeladná     3:5

neděle  26.2  2017     8:00   SKB Čeladná - AFK Tišnov    (UT -  Vratimov)   3:6 (1:5)

branky:Martin Váňa 2,Jaroš

sestava: Juras-Drevňák,Pliska,Strohalm,Čáp-Taraba,Surovec,Řehák Jaroš-,Váňa M.,Váňa M.,

V uvozovkách domácí Čeladná nastoupila k zápasu velice rozpačitě.Kluci si mysleli,že to tak nějak půjde samo.To byl veliký omyl.Hostující Tišnov se ukázal ve velice dobrém světle.Né náhodou vedou tabulku KP na jížní moravě.Tišnov byl lepší na míči a jejich útočníci ukazovali našim hráčům záda.Čeladenská obrana se nesoustředila na hru a stále diskutovala s pomezním rozhodčím.Tišnov přijel rovnou ze soustředění,které absolvoval právě na Čeladné a rozhodně byl lepším soupeřem.V prvním poločase jsme nechali soupeře hrát,čehož dokonale využili.Druhý poločas se Čeladná zlepšila,bohužel bylo již pozdě.Utkání se ukončilo dříve ,kvůli zranění soupeře.

Tišnov byl po  celkové stránce lepší,doufejme,že si čeladenští vezmou vysokou prohru k srdci.