sobota : 26.8 2017  17:00

SK Dětmarovice   -  SK Beskyd Čeladná

2    :   1      (2:1)

sestava:Preisner-Kublák,Řehák,Farský,Taraba(79.Kahánek)-Walder,ŠImák(43.Baran),Fojtík,Váňa Martin-Padych,Váňa Marek(75.Bystroň)

Domácí začínají aktivně a již v 3-min,Čeladenský gólman Preisner zneškodňuje střelu.Hosté ostřelují v 9.min branku,ale pokus Waldera jde mimo.Kombinaci ukazuje Čeladná v 17min.,když Padych dává Martinovi Váňovi,ten posouvá na Marka,který mění poprvé ukazovatel skóre 0-1!Po půlhodině hry Walder dostává přihrávku od Marka Váni,jeho střela končí pouze na gólmanovi.V  31.min Padych spaluje gólovku,když po přihrávce Martina Váni,brankář zachytává nohama.´Pořekadlo nedáš -dostaneš se ukazuje o minutu později,když domácí po brejku srovnávají na 1-1.Své umění 45.min ukazuje Zbyněk Pospěch,kdy po rohu efektivními nůžkami strhuje vedení na stranu Dětmarovic 2-1!Druhý poločas je vyrovnaný,obrovskou příležitost spaluje Čeladenský Baran,bohužel střela místo do brány končí vedle tyče.Preisner zachytává nohou v 80.min,když domácí zkouší střelu z dálky:Čeladná může srovnat v 81.min,když kombinaci Váňa Padych,zakončuje Kahánek střelou,která ovšem končí na tyči Dětmarovické brány.

Naposled upraveno: 28.08.2017 17:46