Nesmyslné vyloučení poznamenalo zápas!!!

sobota 2.9 2017

SK Beskyd Čeladná        SK Polanka

branky:Martin Váňa,Adam Fojtík

sestava: Hlaváč-Kublák,Jaroš,Farský,Taraba-Walder(82.Bystroň),Řehák(21.Kahánek)(55.Baran),Fojtík,Váňa Martin-Padych,Váňa Marek

Domácí fotbalisti se osmělují a již v 1.min se dostávají po brejku do šance,když Walder přebírá míč,ve vápně vystřeluje ale brankář Řehulka jeho pokus vyráží.Hosté faulují před pokutovým územím,míč si staví Martin Váňa  a v 2.minutě mohou slavit fanoušci.Jeho střela obstřeluje postavenou zeď a míří přímo do branky 1-0!Hosté nic nevzdávají a po rozehrání se dostávají k míči a nastřelují břevno Čeladenské branky.V 8.min se nákopem dostává k míči Polanka,z lajny centrují do vápna,Hlaváč vyráží,ale na dorážku je krátký 1-1!Čeladná je více na míči,ale brejky Polanky jsou nebezpečné a jeden v 18.min využívají,když míč propadá mezi obranu a dorážkou strhávají vedení na svou stranu 1-2!Čeladenským nevycházejí postupné přihrávky a mají zbytečné ztráty míče.V 21.min se dostává Čeladná k rozehrání rohového kopu,míč míří k Fojtíkovi a ten z otočky prostřeluje vše co stojí v cestě vyrovnáno 2-2!Domácí v 28.min přichází o Martina Jaroše,když rozhodčí nesmyslně vytahuje červenou kartu po zákroku,který je naprosto běžný.Bohužel tímto verdiktem poslal domácí do oslabení  V druhém poločase domácí jsou více na míči,přetažený  centr Waldera na zadní tyč nachází Barana,jeho střelu gólman chytá.V 64.min mají domácí obrovskou příležitost,když neúnavný Walder posílá další centr do vápna,kde skluzem Padych míjí branku.Hosté faulují před pokutovým územím,míč si bere Padych a střelou nad zeď ohrožuje Řehulkovu branku!Čeladná ikdyž hraje v 10 má více šancí,bohužel jejich proměňování je nulové.

Naposled upraveno: 03.09.2017 12:40