15 Český Těšín 0
16 Šenov 0
Detail aktuality
03.08.2017 20:31

První kolo jsme zvládli na jedničku a po zásluze vezeme body z půdy soupeře,který se netají s cílem postoupit do vyšší soutěže!!!

FC Heřmanice          SK Beskyd Čeladná

0   :   2    (0:0)

branky:Jaroš,Farský

sestava : Preisner-Kublák,Jaroš,Farský,Taraba-Walder(76.Baran),Šimák,Fojtík,Váňa(87.Novák)-Váňa,Padych(78.Kahánek)

Naše mužstvo zajíždí na půdu soupeře,který se netají postoupit do vyšší soutěže.Heřmanice začínají tlakem a již v 5.min.vysílají do brejku Stanovského,kterého Preisner vychytává.V 15.min,domácí zkouší tvrdou střelu,Čeladenský gólman chytá.Obrovskou příležitost mají Heřmanice v 25.min,když po brejku z levé strany následuje centr do vápna amíč trefený ve skluzu razítkuje tyč.Odpovědí Čeladné je střela Fojtíka z 20m,která končí těsně nad břevnem.Výhodu standartní situace má Čeladenský Beskyd v 32.min,střela zahrávaná Padychem končí vedle tyče.Blíž ke gólu mají domácí v 44.min,když po dlouhém autu před gólmana vzniká závar,se štěstím Preisner míč chytá.Do druhého poločasu nastupuje Čeladná jako vyměněná.Martin Váňa zahrává aut na Waldera,který mu vrací,střela na Andrejka,který vyráží i následující dorážku.V 53.min se ukazuje Čeladenský rychlík Walder když dostává míč do běhu,střílí na brankáře-ten jeho pokus se štěstím vytahuje na břevno!O tři minuty později má výhodu rohového kopu Martin Váňa,který posílá míč na zadní tyč,nejvýše vyskakuje Farský-razítkuje tyč..Obrovskou příležitost má Oliver Walder v 58.min-když dostává pas od Fojtíka do běhu,lobuje gólmana,míč končí na břevně!V 67.min,zahrává aut Martin Váňa k Jarošovi,ten míč potahuje až před 16 a tvrdou střelou do šibenice nedává Andrejkovi šanci 0-1!Další šanci má Walder,volí střelu,ta končí u brankáře!Domácí už hrají vabank,čehož využívá Čeladná v 93.min,po získání míče následuje centr na Barana,který postupuje Farskému a ten do prázdné branky uklízí a pečetí tak výsledek na 0-2!
Naposled upraveno: 08.08.2017 16:33