Výhra na půdě nováčka znamená další plný bodový zisk!!!

FC VRATIMOV       SK BESKYD ČELADNÁ

2      :       6   ( 0 : 4 )

branky : Padych 3,Váňa Martin,Řehák

sestava:Hlaváč-Kublák,Farský,Řehák,Badura-Walder,Šimák(72.Novák),Fojtík,Váňa Martin(56.Baran)-Padych(60.Kahánek),Váňa Marek(82.Taraba)

Čeladná přijíždí do Vratimova potvrdit výsledek z minulého kola.A podařilo se to velice dobře.Již od úvodního hvizdu ukazuje,kdo bude mít navrch.Již v 5.min.Walder z lajny posílá centr do šestnáctky,kde Padych z první střílí nad břevno.Další možnost v podobě standartní situaci má Beskyd v 9.min.,technická střela  Martina Váni končí nad břevnem.Na druhý pokus v 16.min,již standartku Čeladná proměňuje,když střelu zkouší Padych,gólman pouze vyráží a Řehák pohotově doklepává 0-1!Čeladná je více na míči a další fauly trestá Martin Váňa střelou vedle spojnice.Další gólovku zazdívá Padych,když zužitkuje centr Kubláka,ale jeho hlavičku Černý chytá.V 26.min přečetl Martin Váňa přihrávku soupeře,zachytává míč před šestnáctkou,protahuje se mezi obranu a kolem tyče zvyšuje na 0:2!0 dvě minutky později vysílá uličkou do brejku Marek Váňa Padycha a ten nedává šanci gólmanovi Vratimova 0:3!V 30.min přebírá Walder míč,dostává se do pokutového území,kde je faulován,rozhodčí ukazuje penaltu,bohužel exekutor Martin Váňa nedává.Další gól přidává Padych v 33.min,když míč dostává do běhu a prostřeluje brankáře 0:4.Do druhého poločasu vstupuje Čeladná rovněž lépe a v 57.min.,přebírá míč Padych,posouvá na Martina Váňu a ten mění skóre na 0:5!Svou třetí branku dává v 60.min,Padych,když svou střelou nedává Černému šanci 0:6!Hosté uklidněni výsledkem,polevují v koncentraci,rozehrávku zachytávají domácí na polovině hřiště a v 65.minutě korigují Trmalem na 1:6!Čeladná dostává druhou branku o minutu později Uherčíkem,který snižuje na 2:6.Beskyd znovu zaútočil v 77.min.,když pohotovost brankáře zkouší Walder,jeho střela je pouze vyražena na rohy.Rohový kop provádí Fojtík,hlavičku Řeháka která směřuje do brány zastavuje na brankové čáře Černý.Čeladenští si již výsledek pohlídali a po velice dobrém výkonu si odváží plný počet bodů.

Naposled upraveno: 13.08.2017 06:53