Gólový koncert Martina Váni znamená zisk tří bodů!!!!

SK Beskyd Čeladná  -  TJ Kovohutě Břidličná

10    :    0    (4:0)

branky: Martin Váňa 6,Marek Váňa,Fojtík,Kahánek,Hlaváč(P)

sestava: Hlaváč-.Kublák,Řehák,Farský,Taraba(60.Badura)-Walder(63.Baran),Fojtík,Šimák,Martin Váňa-Padych(66.Kahánek),Marek Váňa(70.Bystroň

Domácí začínají nátlakovou hrou hned od začátku zápasu a již v 5.min,ostřelují Zifčákovu branku.Další šance přišla v 17.min,když Martin Váňa poprvé překonává brankáře 1-0.Jedinou střelu hostí Hlaváč chytá.Spolupráce Padych-Váňa v 21.min.končí brankou,když druhý jmenovaný doráží do prázdné 2-0!O další branku v 26.min. se postaral opět Martin Váňa,když s míčem prošel obranou a technickou střelou střelou k tyči zvyšuje na 3-0!Vzápětí má obrovskou příležitost Walder,míč střílí těsně vedle tyče.O další gól v síti Břidličné se postaral opět Martin Váňa,kdy střelou v 44.min dává svou čtvrtou branku.Do druhého poločasu nastupuje Čeladná aktivněji a odměnou je další gól v 48.min,když Fojtík po přihrávce Padycha volí střelu z první a míč se ocitá za brankářovými zády 5-0!O minutu později výborně hrající Martin Váňa posílá míč na bratra Marka a ten kolem gólmana nechává znovu měnit skóre 6-0!Břidličná v 53.min špatně rozehrává,míč zachytává Marek Váňa,posílá na bratra Martina a ten svou další brankou zvyšuje na 7:0!Po centru Fojtíka se k míči dostává Walder,má namířeno do pokutového území,kde je sražen a Čeladná má výhodu pokutového kopu.Míč si bere brankář domácích Hlaváč a úspěšně proměňuje 8:0!Střídající Baran dostává míč do běhu,centruje do čtverce,kde kde nachází Kahánka a ten v 76.min,dává na 9:0.Závěr a konečný výsledek určuje nejlepší hráč na hřišti Martin Váňa,když v 82,min,dostává míč do uličky a svou šestou brankou ukončuje skóre na 10:0!

Naposled upraveno: 20.08.2017 08:45