Remíza bolí,v závěru ztráta dvou bodů!!!

3  :  3  (0:1)

branky :Prokša,Lampa,Matěj-Kahánek,Padych,Váňa Martin

sestava:Hlaváč-Kublák,Walder,Farský,Taraba-Baran,Fojtík,Váňa,Váňa-Padych,Kahánek

střídání:Šimák,Řehák,Bystroň

Do první šance se dostávají hosté,když Kahánek v 3.min vystřeluje,bohužel gólman domácích jeho pokus chytá.V 9.min se ukazují domácí,zahrávají rohový kop,střelba z vápna,Farský zachraňuje.Domácí jsou lepší v poli,Čeladná ztrácí více míčů.Obrovskou šanci v 22.min spaluje Martin Váňa,když z otočky míjí tyč!Čeladenští ostřelují svatyni domácích,ale není to nic platné.Čeladenské diváky zvedá v 35.min Padych,jeho střela z první po centru Waldera znamená vedení 0-1!Do šaten jdeme za slibného stavu.V druhé půli jsme hru vyrovnali, a již v 49.min,Walder vyváží míč od naší brány,předává Padychovi,v území se ukazuje volný Kahánek a ten kolem ruky brankáře zvyšuje vedení na 0-2!Domácí zahrávají standartku,kterou Jirka Hlaváč zneškodňuje.V 60.min,ukazuje svou techniku s míčem Martin Váňa,když motá obranu přenechává Padychovi,ten z 5metrů trefuje gólmana.O minutku později Marek Váňa nachází centrem bratra Martina,ten krásným lobem zvyšuje na 0-3!Domácí ještě nesložili zbraně a v 63.min Prokeš zkouší Hlaváče,který jeho pokus chytá.V 70.min Háj zahrává rohový kop a po dorážce hlavou snižují na 1-3!Času na udržení dobrého výsledku bylo ještě dost,jenže v 87.min domácí hrající vabank,snižují po brejku na 2-3!Domácí mají ještě obrovskou příležitost v 88min,jenže hlavička Prokeše končí vedle tyče.Ovšem závěr Čeladná nezvládla a v nastavení po prudké střele dovolila srovnat na 3:3!

Naposled upraveno: 11.09.2017 18:40