04.05.2017 18:35

Další prohra,nyní na hřišti zachraňující se Vendryně!!!

TJ Vendryně       -      SK Beskyd Čeladná

3  :  1  (1:1)

Lépe začínají Čeladenští,když již v 3.min,Marek Váňa vysouvá Padycha a ten podél ruky mění skóre 0:1!V 7.min další pas na Padycha,ten vrací Váňovi,pěkná přihrávka přes půl hřiště na bratra Martina,jeho zakončení je vedle tyče.Domácí vhazují auty v 10.min,a hlavou srovnávají na 1:1!Další šanci mají Čeladenští v 23.min,když Martin Váňa zahrává rohový kop a míč je vyhlavičkován z brankové čáry.Poté se domácí osmělují a zkouší Jurase,ten ovšem jejich pokus vytláčí na rohy.Před poločasem tvrdě střílí Martin Váňa,jeho střela končí v brankářově náruči.Druhý poločas má více ze hry Čeladná,bohužel slibnou akci zastavuje hvizd rozhodčího,kvůli domnělému ofsajdu.Čeladná rozehrává standartku,Řehák vyskakuje nejvýš,bohužel jeho hlavička jen míjí branku.Domácí razítkují břevno v 62.min,nato Padych dostává míč do běhu,ocitá se již z úhlu před brankářem,jeho střelu brankář vyráží.75.min.-hosté střílí z dálky,míč se znovu otírá o břevno,jenže na dorážku je již Juras krátký.Čeladná měla ještě několik pokusů,vše vsadila do útoku,bohužel,Vendryni vyšel brejk a zvyšují na 3:1

branka :Padych J.

Naposled upraveno: 09.05.2017 18:33