SK BESKYD ČELADNÁ                  FC Slavoj Olympia Bruntál

2   :   1  (0:1)

branky :Walder 2

sestava:Hlaváč-Taraba,Pliska,Jaroš,Čáp-Walder,Váňa,Šimák,Váňa-Řehák,Padych

Domácí pokud chtěli napravit reputaci u fanoušků,museli ze sebe vydat opravdu vše,První poločas byl rychlý a hrál se na jednu bránu.Ve 13,min.,nachází Váňa v šestnástce Padycha,ten z otočky střílí,brankář vyráží.Dobře hrající Martin Váňa se pokouší o střelu z 20m,gólman se stěstím chytá.Krýsný míč dostává Oliver Walder v 30.min,potahuje k rohovému praporku,posunuje na Padycha,míč směřuje na zadní tyč,Váňa míjí branku.Dlouhý aut vhazuje Váňa,Jarošova střela končí nad břevnem.Na konci poločasu nastřeluje Padych břevno.Do druhé půle nastupují lépe Čeladenští.Svůj um ukazuje Láďa Čáp,když přechází přes 1/2 hřiště až před brankáře,volí střelu,která končí v brakářově náruči.Další pokus má Čeladná v 50.min.,když zahrávají standartku,štestí zkouší Váňa,ovšem míč končí v náruči.V 53.min.,hosté se dostávají po ofsajdu do brejku a překvapují Čeladnou 0-1!Srovnání přišlo v 80.min.,když Čáp posílá přesný centr na nohu Martina Váni,ten zkouší střelu,brankář vyráží,ale na dorážku Olivera Waldera byl krátký 1-1!Další možnost ke vstřelení gólu dostavají domácí v podobě standartky,Martin Váňa nastřeluje spojnici branky!Rozuzlení přišlo v 85.min,když výborně hrající Walder po průniku nedává brankáři žádnou šanci 2-1!!!

Naposled upraveno: 20.05.2017 06:19