Háj ve Slezsku        -      SK Beskyd Čeladná

3      :     2    (3:0)

branky:Kolig,Továrek,Štefek- Taraba,Váňa Martin

sestava:Hlaváč-Čáp,Pliska,Jaroš,Drevňak(68.Badura)-Taraba(84.Strohalm),Šimák,Váňa,Surovec(65.Baran)-Váňa,Walder

Domácí poprvé skórují již v 8.min.,když letí míč  do vápna,hlavičkují do rukavic gólmana,tomu míč vypadává a Háj se ujímá vedení.Fotbalisté domácího mužstva si po vyhraném losu vybrali výhodnější stranu,hráli s větrem a bylo to znát.Další branku vsiťují po dlouhém výkopu,kde se dostávají do brejku  a zvyšují na 2-0.(10.min).Čeladenští nastřelují břevno díky Pliskovi v 22.min.Další pohromu v podobě gólu dostává Čeladná v 28.min.,když po dlouhém autu na první tyč,míč propasírují hlavičkou za brankářova záda 3-0!Ke kontaktnímu gólu dochází v 38.min.,když Váňa zpracovává míč na půlce hřiště,uličkou posouvá na Tarabu,ten se ocitá sám před gólmanem a podél ruky koriguje na 3:1!Ještě do poločasu Čeladná obstřeluje branku,ale Drevňákova hlava a střela Taraby nic nemění.Do druhého poločasu nastupují lépe hosté,mají míč častěji na svých kopačkách.Dostávají se ke standartkám,tu první v 48.min,po hlavičce Plisky,která míří nad břevno,nepromněňují.Druhá standartka v 55.min., přinesla radost hostů.Míč si staví Martin Váňa a svou technickou střelou kolem zdi umísťuje za gólmanova záda  3-2!Do konce zápasu zbývalo relativně dost času.Další šanci dostává Čeladná v 70.min,když se pískají další fauly před šestnástlou domácích,míč si staví opět Váňa-bohužel nastřeluje tyč!!!Poté začali domácí hru kouskovat a připisují si tři body.

Naposled upraveno: 21.05.2017 07:28