Divoký výsledek přinesl kýžené tři body!!!!

SK BESKYD ČELADNÁ           SOKOL KOBEŘICE

5      :      4    (3:2)

branky:Padych 2,Řehák,Pliska,Martin Váňa

Diváci,kteří nepřišli na utkání mohou litovat.Hrálo se na obě strany a padlo 9 gólů.Jako první po ztrátě míče se ujímá vedení hostující celek již v 1.min.Domácí srovnávají v 10.min.,když Badura vyváží míč po lajně,předává Walderovi,ten centruje před bránu a dorážka Řeháka mění skóre 1-1!Ne na dlouho,13.min-domácí faulují před pokutovým uzemím,Kobeřice zahrávají standartku,Juras vyráží,na dorážku je krátký 1-2!Další zvrat nastal o dvě minuty později,když Čeladná zahrává rohový kop,nejvýš vyskakuje Pliska a opět změna ve skóre 2-2!Sotva hosté rozehráli,míč 17.min, se po chybě dostává k Padychovi,který si po zpracováni prsou a z otočky 20m tvrdou střelou strhává vedení Čeladné 3-2! Hosté na konci poločasu mohou srovnat,Jurasova robinzonáda je proti..Druhý poločas začínají lépe hosté,když po brejku v 46.min.-srovnávají skóre na 3-3!Obrovskou příležitost má Walder,bohužel dorážka míří vedle tyče.Souhru bratří Váňů ukazují v 50.min,když starší Marek posílá uličkou na Martina,díky své technice obhcází tři obránce a z úhlu dáva za gólmana 4-3!Druhou branku Padycha sledujeme v 70.min,když po lobu Váni, volí střelu kolem tyče a zvyšuje vedení na 5-3!Čeladná může pojistit vedení v 75.min,ale střela Jaroše místo do brány míří nad.Pořekadlo nadáš dostaneš se potvrzuje v chvilku nato.Před Jurasem se dělá závar a ze skrumáže hosté snižují 5-4!Celek z Kobeřic ukázal,jak se má hrát o záchranu,diváci odcházeli spokojeni,padlo hodně gólů,body zůstavají doma.

Naposled upraveno: 27.05.2017 06:36