FK Krnov      -    SK Beskyd Čeladná

4      -     0

branky:Čanecký,Ondra,Bartoníček,Hrubý
sestava:Juras-Řehák,Jaroš,Pliska(40.Strohalm),Čáp-Baran(46.Padych),Šimák(27.Surovec)Taraba,Váňa-Váňa,Walder

Krnov hrající o záchranu v KP dali Čeladné velkou lekci v bojovnosti.Již v 7.min.faulují hosté před pokutovým území Jurase,přichází centr do vápna,kde domácí razítkují tyč,bohužel dorážka již končí v síti 1-0!Čeladenští nechávají hodně prostoru Krnovskému týmu a jen dobrý reflex Jurase nekončí pohromou.Ta přichází v 31.min.,když domácí celek se dostává do přečíslení,navíc se sráží dva obránci Čeladné a rázem je odkryta branka před Jurasem.Tuto šanci proměňují 2-0!První pořádná střela na bránu ze strany Čeladné přichází až v 32.min.,to ale Taraba vysílá svůj pokus vedle tyče.Krnov spaluje díky Jurasovi tutovku v 45.min,ten vyráží na rohy.Trenér Dostalík posiluje útok o poločase a slibnou akci rozjíždí Martin Váňa,když přistrkuje míč do uličky Padychovi,ten prochází obranou,jeho pokus gólman chytá.Další šanci na kontaktní gól má Řehák,jeho hlavičku vyráží Řeháček nad břevno.Čeladenští jsou více v pohybu,mají častěji míč na kopačkách,v 60.min,se ukazuje sám před brankářem Padych,jeho střela míří pouze do brankáře.Domácí po brejku v 59.min střílí nad břevno,další zářez přidávají v 61.min,kdy po domnělém ofsajdu přestávají hrát,načež využil domácí a nedal Jurasovi šanci 3-0.O tři minuty později vysílá domácí mužstvo do brejku Bartoníčka a ten dokonává prohru Čeladné 4-0.Krnov si po zbytek zápasu pohlídal svoje 3body.

Naposled upraveno: 19.03.2017 19:31