Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

SK Čeladná

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub SK Čeladná

Menu
Poslední výsledky
03.11.2019
FC Bílovec
-
SK BESKYD ČELADNÁ
2 : 1

03.11.2019
SK Beskyd Čeladná -dorost
-
Návsí
1 : 2

09.10.2019
TJ Hukvaldy
-
SK Beskyd Čeladná st.přípravka
5 : 5

02.11.2019
Sk Beskyd Čeladná-st.žáci
-
Janovice
10 : 1
Tabulka
# Tým b.
1 Brušperk 0
2 Bílovec 0
3 Břidličná 0
4 D.Datyně 0
5 Frenštát p.R 0
6 Hlubina 0
7 Háj ve Slezsku 0
8 Krnov 0
9 Oldřišov 0
10 Petrovice 0
11 Polanka 0
12 Pustá Polom 0
13 SK BESKYD ČELADNÁ 0
14 Stará Bělá 0
15 Český Těšín 0
16 Šenov 0
Detail aktuality
06.03.2017 19:11

 

Fotbalový pohár starostky města Vratimov putuje na Čeladnou

/FOTOGALERIE/ Takřka dvouměsíční boje jsou u konce. Vratimovská umělá tráva nakonec nejvíce svědčila fotbalistům Čeladné, kteří v závěrečném kole porazili v přímém souboji o celkový triumf Bohumín 1:0 a ziskem plných 21 bodů zimní turnaj ovládli.

dnes 15:33
SDÍLEJ:
Fotogalerie
10 fotografií
Fotbalisté Čeladné převzali od starostky města Vratimov Dagmar Hrudové trofej pro vítěze zimního turnaje.
Zimní turnaj ve Vratimově. Čeladná vs. Bohumín
Zimní turnaj ve Vratimově. Čeladná vs. Bohumín
Zimní turnaj ve Vratimově. Čeladná vs. Bohumín
Zimní turnaj ve Vratimově. Čeladná vs. Bohumín
 

Fotbalisté Čeladné převzali od starostky města Vratimov Dagmar Hrudové trofej pro vítěze zimního turnaje.Foto: FC Vratimov

Duel rozhodl Kryštof Surovec. "Zápas splnil účel. Čeladná nám ukázala své přednosti, její hráči jsou hodně silní na míči, ale na přírodním trávníku s normálními rozměry to zase bude jiné utkání," řekl trenér Bohumína Marek Poštulka, který si účast na turnaji pochvaloval.

"Byla pro nás kvalitní prověrka, i když hřiště má trochu menší rozměry. Porazili jsme týmy z divize a svou kvalitu ukázali i v zápasech se soupeři z nižších soutěží," dodal Poštulka.

Podobně mluvil také jeho protivník Leon Dostalík. "Turnaj se proti minulému roku určitě zlepšil. Bylo vidět, že tady byly dvě mužstva z divize, které jeho úroveň poslaly směrem nahoru. Právě zápasy s Havířovem nebo Pustou Polomí se mi hodně líbily, takže věřím, že to přetavíme do sezony," svěřil se Dostalík.

"A co nám to dalo? To se uvidí v sobotu," připomněl Dostalík pikantnost závěru vratimovských klání, jelikož Bohumín a Čeladná na sebe (nejspíš) narazí v dohrávce 16. kola krajského přeboru už tento týden na půdě celku z frýdecko-místecka.

Hlavní pořadatel a předseda vratimovského klubu Tomáš Klejnot věří, že úspěšný ročník pomůže turnaji v jeho rozvoji i do příštích let. "Byl jsem překvapený a nadšený, že na rozdíl od loňska všechna mužstva k účasti přistoupila zodpovědně a vzala to vážně. Díky tomu si myslím, že zápasy byly kvalitní a měly vysokou úroveň. Zapomenout nesmím ani na vedenínašeho města, paní starostku a poděkovat jim, pod jejíž záštitou turnaj funguje," uvedl Tomáš Klejnot.
Zdroj: http://moravskoslezsky.denik.cz/fotbal_region/fotbalovy-pohar-starostky-mesta-vratimov-putuje-na-celadnou-20170331.html

Naposled upraveno: 06.03.2017 19:12
Dresy dresses.png