Aktuálně
« Předchozí 1 21 38 39 40 41 42 43 44 61 81 Další »
15.02.2015 18:45

Muži i potřetí vítězí v přípravném zápase!!!

Muži sehráli již třetí přípravné utkání v rámci zimní přestávky a opět se jim dařilo.Svěřenci Leona Dostálika si pozvali k přípravnému zápasu soupeře hrající soutěž jako naši muži tj.1A třídu.Jako vždy trenér dostal omluvenky na zápas od hráčů,i tak zápas zvládli.

SK Beskyd Čeladná-TJ Sokol Hrabová

5…

08.02.2015 12:35

Muži až po zlepšeném výkonu v druhé půli opět zvítězili!!!

Čeladenské mužstvo mužů sehrálo již druhé přátelské utkání v rámci zimní přípravy s dalšími mladíky.Tentokrát to bylo mužstvo dorostu,hrající divizní ligu.V první půli mužstvo vedené trenérem Janem Žižkou,ukázalo velikou perspektivu a dokonce vedli nad našimi muži již 3-0!!!V druhé púli trenér Leon Dostalík promíchal sestavu a…

01.02.2015 15:08

Zimní turnaj starosty obce Čeladná vyhrálo domácí mužstvo!!!

V sobotu 31.1 2015 se uskutečnil 3.ročník halového turnaje žáků.Svěřenci trenéra Víti Leixnera nenašli přemožitele a po zásluze pohár zůstává doma.Turnaje se zúčastnily celky : 1.BFK Frýdlant n.O,Janovice,Ostravice,Hukvaldy,Ostrava-Jih a domácí celek SK Beskyd Čeladná.

Nejlepší hráč      -  Vítězslav Leixner      …

01.02.2015 14:50

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS MUŽŮ SKONČIL VYSOKOU VÝHROU!