Muži po střeleckém koncertu přiváží důležité 3body!!!

Branky:  Váňa 3,Valigůra 2,Padych,Pliska,Staskevič

MFK Havířov - SK Beskyd Čeladná  st.     3:1

MFK Havířov - SK Beskyd Čeladná  ml.   10:0

Raškovice    - Čeladná,Kunč.,/Metyl.        3:1

ŽK:Javorek-Bláha,Šimák
sestava:Juras-Machanec,Pliska,Řehák,Drevňák-Urbančík(76.Parma),Šimák(78.Čáp),Bláha,Váňa(80.Staskevič)-Padych,Valigůra
První pokus hostů začal Padych v 12.min,když pálí na bránu-gólman vyráží.16.min-Váňa tahá míč po lajně,přesný centr do vápna a Valigůra hlavou  0-1!V 19.min-závar před brankou hostů a Krejčok dorážkou srovnává na 1-1.O pár minut později(21.min) dostává Váňa přihrávku do běhu,obchází obranu a střelou k levé tyči dostává Čeladenské do vedení 1-2!Domácí zkouší Jurase v 26.min-ale Valigůra odhlavičkoval nad břevno.Čeladenští posílají centr do pokutového území v 28.min-Řehák trefuje tyč a dorážka Plisky znamená vedení 1-3!Váňa přidává další branku v 38.min,když dostává přihrávku,obchází obranu,střela-Majer vyráží a dorážka znamená vedení 1-4!
2.POLOČAS : hosté mají více ze hry,ale šance Machance,Valigůry se míjí účinkem.Domácí razítkují tyč Jurasovy brány v 53.min,minutu nato Valigůruv pokus Majer vyráží nohama.56.min-domácí se dostávají do přečíslení-ocitají se sami před Jurasem ,jejich pokus končí vedle tyče.V 60.min Drevňák posílá do vápna centr,Valigůra hlavou k tyči nedává gólmanovi šanci 1-5!Krásná akce začala v 71.min,kdy Drevňák nahrává Váňovi a ten tvrdou střelou pod břevno zvyšuje na 1-6!Padych v 73.min po přihrávce posílá míč za gólmanova záda 1-7!Valigůra vybojoval míč u rohového praporku v 83.min-centruje a Staskevič první kontakt s míčem hlavou posílá do brány 1-8!Domácí korigují skóre v 87,min,když Smichovič překonává Jurase a ukončuje tak stav utkání na 2-8!!Velice dobré utkání odehrálo celé mužstvo,ovšem Martin Váňa hattrickem by mohl být vyhlášen hráčem utkání.
Naposled upraveno: 03.06.2015 07:47