3  :  1 (1:0)

branky:Pliska,Valigůra,Neuman - Majer T.

sestava:Juras-Machanec(Freisler),Pliska,Valigůra,Čáp(48.Chýlek)-Walder,Špavelko,Šimák(70.Badura),Baran-Strohalm(55.Neumann)
Řehák

Domácí si již od první minuty tvoří tlak.Ve 3.min Walder střílí z rohu malého vápna,ovšem Majer jeho pokus chytá.Kapitán domácích Čáp přihrává  v 5.min pod sebe,Strohalmova střela končí u gólmana.10.min Walder prostrkuje na Řeháka,ten střílí,brankář chytá,dorážka Strohalma končí vedle brány.První branku střílí obránce Pliska,když tvrdou střelou z hranice 16 překonává D.Majera  1-0!Domácí mají vice ze hry,ale jejich pokusy končí mimo.Ve 30.min zahrává Čáp rohový kop,Valigůra hlavou razítkuje břevno.Další pokus o překonání má Čáp ve 40.min,když jeho střelu z 20m Majer chytá.
do druhého poločasu nastupují domácí aktivněji a již v 48.min,Valigůra střelou na zadní tyč mění ukazatel skóre 2:0!Walder v 55.min dává pod sebe,Neumann svou šanci zahazuje,když střílí do brankáře.Po kolmici Šimáka,Neumann uklízí k tyči a znovu se mění skóre 3:0!
Hosté se dostávají do šance v 69.min,tu využívá T.Majer,když po odraženém míči doklepává do brány 3:1!Poslední šanci ohrozit bránu hostů má Baran,svou střelou míří nad břevno.

Naposled upraveno: 07.10.2015 11:38