TJ Durman St.Město-SK Beskyd Čeladná

1 : 0

branka:Slota- ŽK Řehák,Machanec,Šimák

sestava:Smolík-Machanec,Pliska,Valigůra,Řehák-Walder,Šimák,Špavelko,Baran-Neumann(56.Chýlek),Strohalm(75.Badura)

Čeladenský tým přijel povrdit první místo v tabulce,ale bohužel se přizpůsobil hře domácích.Hra nestála za nic a pouze pár šancí na obou stranách dávalo vědět,že jsme na fotbalovém zápase.Domácí hráči jsou aktivnější a  úvodních 20 minut jsou výrazně lepší.Dostávají se častěji před Smolíkovu branku, šance Boráně a Glembka Smolík likviduje.Hosté dostávají příležitost v 22.min,když Baran rozehrává standartku,ale jeho střela končí vedle tyče.Domácí ohrožují dorážkou v 33.min,ale pouze do brankáře.40.min-domácí střílí nad břevno.

2.POLOČAS:První vážnější příležitost mají domácí v 61.min,kdy střelu z velkého vápna Smolík vyráží.Hosté hrozí Valigůrou v 66.min,ale jeho,střela letí kolem tyče.Domácím vychází brejk v 71,min,když od postranní čáry letí míč do pokutového území a nikým nekrytý Slota,hlavou umísťuje za Smolíkova záda 1-0!Hosté se otřepávají,trenér přehazuje sestavu a výsledkem je v 74.min akce,když Valigůra se dostává mezi obránce,míč se dostává ke Strohalmovi-jeho střelu gólman chytá.Další velkou příležitost má Valigůra,bohužel jeho střelu gólman vyráží.Domácí udrželi vedení až do konce utkání.Čeladenské mužstvo tak odjíždí bez bodů.

Naposled upraveno: 11.10.2015 18:09