Přesvědčivý výkon nás dostal na 1.místo tabulky!!!

SK Beskyd Čeladná - TJ Biocel Vratimov

4 : 0 (0:0)

branky:Neumann,Baran,Váňa,Valigůra(p) ŽK-Klejnot(V)

sestava:Juras-Strohalm(73.Freisler),Badura,Valigůra,Machanec-Walder(70.Chýlek),Špavelko,Šimák,Váňa-Baran(82.Staskevič),Řehák(50.Neumann)
Domácí hráči začínají tlakem a již ve 3.min nachází Walder volného Řeháka,ten ovšem střílí vedle Kubalovy branky.Další pokus mají v 15.min,kdy Váňa posílá pas na Waldera,ten trefuje pouze gólmana.28.min -Walder nastřeluje tyč Vratimovské branky.40.min-Váňa ohrožuje branku střelou.Hosté ohrozili Jurase za první poločas pouze Svěnčíkem,ten jeho pokus zneškodnil.
V druhém poločase Baran střílí nad břevno(48.min),Domácí střídají v 50.min útok a Neumann hned posílá míč podél gólmana do sítě 1-0!Čeladenští se uklidňují a o 2min později Baran razítkuje střelou břevno.Vratimovští se dostávají do šance v 57.min kdy Juras vychytává Pařenicu a ani dorážka Svěnčíka neměnní skóre.Domácí mohou skórovat v 59.min Váňou,který se ocitá sám před Kubalou,jeho střela končí v náruči.Čeladenské fanoušky rozveseluje v 60.min Tomáš Baran,když po přihrávce Strohalma zavěšuje hlavou 2-0!Čeladenští ovládají střed hřiště a odměnou je jím krásný gól Váni,který technickou střelou zužitkoval přihrávku Waldera 3-0.Domácí tlačí a v 72.min je sražen v pokutovém území Váňa,rozhodčí nařizuje pokutový kop.Míč si bere Valigůra a tvrdou střelou zvyšuje na 4-0!Vratimovští mohou dosáhnout čestného úspěchu v 84.min,ale Lukeš zahazuje svou 100%šanci,když se pokouší přehodit Jurase,ten vyráží na rohy.Váňa zvedá diváky ze sedadel v 86.min,jeho střela se točí kolem tyče.Poslední šanci má kapitán domácích Valigůra,ale také jeho pokus končí vedle tyče.
Naposled upraveno: 25.10.2015 18:11