Aktuálně
« Předchozí 1 20 38 53 54 55 56 57 58 59 75 Další »
03.11.2012 19:50

Vysoká výhra nad Šenovem a hattrick kanonýra Macečka

Domácí začali aktivně a v 9. minutě byl v pokutovém území sražen Kunz. Nařízenou penaltu Maceček proměnil. Svěřenci trenéra Nesrsty dál tlačili, ale řada nepřesných přihrávek udržovala šenovské fotbalisty stále ve hře. Za zmínku stojí ve 40. minutě přihrávka Kořínka na Macečka, který se objevil sám před brankářem, ale jeho střela se…

Naposled upraveno: 09.11.2012 15:27
28.10.2012 11:45

Dnešní utkání v Raškovicích je odloženo! (aktualizováno)!!!

Odložené utkání je na plánu v náhradním termínu 18. listopadu od 13:30 v Raškovicíc.

Naposled upraveno: 03.11.2012 19:52
21.10.2012 17:58

Střelecké probuzení Neuwirtha přineslo 3b

Včera se na hrotu útoku vedle Macečka objevil Lumír Neuwirth a rozhodl o osudu utkání. Trenér Nesrsta nabádal hráče k aktivní kombinační hře a hned od úvodních minut bylo jasné, že Čeladná přijela do Dolní Lutyně pro 3b. V prvních dvaceti minutách se Čeladenští do výraznější šance neprokombinovali a tak zůstalo jen u několika střeleckých pokusů a…

Naposled upraveno: 24.10.2012 16:10
19.10.2012 19:03

Zítra nás čeká nováček z Dolní Lutyně

V sobotu zajíždí naši hráči na půdu nováčka z Dolní Lutyně, utkání začíná v 15:00h. Věříme že přivezeme 3b a budeme se prezentovat útočným fotbalem.

Zveme také všechny fanoušky, kteří naše hráče jako vždy určitě podpoří.

Naposled upraveno: 19.10.2012 19:21