16 Šenov 0
Detail aktuality
10.02.2013 11:31

Muži vyhráli i svůj druhý zápas v turnaji! Tentokrát zdolali Pustou Polom!

Od čtvrtka do neděle se hráči A týmu připravovali na soustředění, které se odehrálo na Čeladné. V jeho průběhu odehráli další zápas bíloveckého turnaje a to s Pustou Polomí.
 Soupeř jež hraje krajský přebor začal aktivně a šel do vedení. Naše mužstvo odpovědělo z rohového kopu a srovnalo krok po hlavičce Macečka. Další dvě branky přidal z pozice stopera Valigůra a tím určil poločasový výsledek 3:1. Ve druhém poločase se trefil ještě Kunz. Polomští už dokázali pouze snížet na konečných 4:2. Dalším soupeřem našich fotbalistů budou hráči Hradce nad Moravicí. Utkání se odehraje na UT v Bílovci v sobotu od 14:15 hod.