Detail aktuality
25.08.2013 07:38

SKB ČELADNÁ-Biocel Vratimov

2  -  2 (0-0)

Domácí nastoupili  k prvnímu domácímu utkání proti celku,který po prvním kole vedl tabulku.Trenér ponechal sestavu jako v minulém kole,stihlo se vyřídit hostování Marka Ulehly,který bude posilou v záloze.Čeladenští začali náporem,ale jejich hře chyběla lehkost.Ve 12.min Neuwirth obchází obranou volí střelu,ale míč se odráží na rohový kop.2O.min Fehervári střílí z 15m-vedle gólmanovy tyče.S chutí hrající Neuwirth posílá míč od lajny,který proplouvá přes celé brankoviště,bohužel žádný z hráčů ho neumístil do brány.Na konci první půle Pyšno centruje a Lumírova hlavička šla pouze nad břevno.Druhý poločas jsme se uvedli obrovskou šancí,kdy Padych prostrčil míč na Neuwirtha,ten se ocitá sám před brankářem ale svou šanci zahazuje a posílá míč do zámezí.Další tutuvku má na noze Padych,kdy v 62.min trefuje pouze do gólmana.65.min konečně výsledek-NEUWIRTH skóruje po centru hlavou 1-0!O tři minuty později posílá Fehervári míč na Padycha-ten zvedá stav utkání na 2-0!Ovšem potom domácí mužstvo polevilo,čehož využili hosté a po ztrátě míče domácích -HRDÝ překvapuje dalekonosnou střelou a snižeje na 1-2.Čeladenští se začali strachovat o výsledek,snadno ztráceli míče,soupeř byl ve všem rychlejší.V 83.min zahrávají hosté rohový kop,po kterém BILAS RENÉ,dokončuje stav utkání na 2-2.Škoda ztráty dvou bodů na domácím hřišti.Někteří hráči odmakali zápas na 100%,někteří tomu dali málo a z toho potom se určil výsledek,řekl po utkání předseda klubu Petr Sedlák.

sestava:Murín-Machanec,Indra,Rusnok,Drevňák-Pyšno(Ulehla)Bláha,Pytlí(Petr),Fehervári(Vala)-Padych,Neuwirth

ŽK:Fehervári,Indra,Murín

Naposled upraveno: 25.08.2013 07:39