16 Šenov 0
Detail aktuality
01.09.2013 11:26

Muži i dorost odjíždí od soupeřů s prázdnou!!!

Naši dorostenci včera odehráli své utkání na hřišti v Dobré,kde prohráli nejtěsnějším rozdílem

1_0.

D.Lutyně-Sk Beskyd Čeladná

2 - 0  ( 2-0)

Čeladenští muži odjížděli ke svému utkání do Dolní Lutyně.Ani změněná sestava trenéra P.Nesrsty nezajistila bodový zisk.Již ve druhé minutě se domácí fotbalisté dostávají do přečíslení před Cupera,kde ovše svou šancí neproměňují.Čeladenští zahrozili v 18.min,kde spolupráce Neuwirth-Vala taktéž selhali.Naopak se hostům podařila proměnit penalta,když Cuper srazil protihráče v pokutovém území.penaltu proměňuje Martin Velký 1-0.Hosté se snažili o vyrovnání,ale zbytečně ztráceli míče a  šance Valy,Bláhy se míjí účinkem.Naopak domácí využijí chyby v rozehrávce,dostávají se za obranu Cuper vyráži,ale na dorážku je krátký,kde opět skóruje Martin Velký 2-0.Ve druhém poločase Lutynští polevili,hosté byli lepší,ale ani změny nepřinesli nic nového.Střídající Trubač nevyužívá svou šanci,Indra střílí nad břevno,Fehérvári se řadí mezi další spalovače šancí.Svou největší šanci ve druhém poločase spálili domácí,kdy se dostali do brejku,Cuper má před sebou dva útočníky,bravůrně střelu zneškodnil a díky němu jsme neprohráli vyšším rozdílem.

sestava:Cuper-Machanec,Indra,Rusnok,Pyšno-Fehervári,Bláha,Ulehla(66.Pytlík)Petr(70.Hrdina)-Neuwirth,Vala(55,Trubač)