Vážení fotbalový fanoušci našeho klubu podzimní sezóna už sice zatáhla svou oponu, ale my přicházíme s malým ohlédnutím jak se dařilo našemu mužstvu.

- 6výher, 5remíz, 2prohry

- Nejlepším střelcem mužstva se stal Jakub Padych se 7 góly

- Nejtrestanějším hráčem se stal Jan Drevňák 5 ŽK a 1 ČK

- Nejvíce minut a to hned plný počet 1170min odehrál Lumír Neuwirth a Martin Bláha

Podzimní část můžeme tedy hodnotit jako vydařenou. Na začátku sezóny jsme se chtěli pohybovat do 3.místa a být na dostřel postupové první příčce což se nám i podařilo na první Šenov ztrácíme 5bodů. Za nepovedený snad můžeme označit jen náš vstup do sezóny kdy naše mužstvo za 5 prvních zápasů nasbíralo pouhé 4body. Zvláště remízy s Vratimovem,Raškovicemi a prohra v Dolní Lutyni můžou hodně mrzet,protože v těchto utkáních jsme určitě nebyli horším týmem naopak spousta neproměněných šancí nás srážela k těmto bodovým ztrátám. Bohužel kádr také nehrál od začátku sezóny kompletní tak jako v přípravě. A´t už vinou zranění či administrativních záležitostí. Vše se ovšem obrátilo domácím utkáním se Sedlištěm ve kterém jsme soupeři dali 5 branek, vyhráli 5:0 a od té doby je na našem kontě pouze jedna prohra a jedna remíza zbytek je 6 vítězství. Uvidíme tedy jak se kluci připraví na nadcházející jarní sezónu, zda naše mužstvo posílí nebo naopak někdo odejde. Všem fanouškům děkujeme za podporu a přejeme klidnou zimní přestávku.