16 Šenov 0
Detail aktuality
03.11.2012 19:50

Vysoká výhra nad Šenovem a hattrick kanonýra Macečka

Domácí začali aktivně a v 9. minutě byl v pokutovém území sražen Kunz. Nařízenou penaltu Maceček proměnil. Svěřenci trenéra Nesrsty dál tlačili, ale řada nepřesných přihrávek udržovala šenovské fotbalisty stále ve hře. Za zmínku stojí ve 40. minutě přihrávka Kořínka na Macečka, který se objevil sám před brankářem, ale jeho střela se nevešla mezi tyče. Hostům se podařilo vyrovnat ve 43. minutě, kdy Cuper stačil ještě vyrazit centr, ale na dorážku Biely neměl šanci.

Po změně stran se domácí začali prosazovat i gólově. Ve 49. minutě Kořínek prostřelil dosud dobře chytajícího Janču – 2:1. V 65. minutě byl Maceček ve vápně stažen obráncem a rozhodčí byl nekompromisní. K nařízené penaltě se postavil sám postižený a ukázal svou extratřídu. Uběhly jen čtyři minuty a Neuwirth poslal před branku přihrávku, kterou si zpracoval Maceček a zaznamenal hattrick. V 84. minutě se Valigůra krásně zbavil dotírajících obránců a přidal pátou trefu. V 88. minutě Pyšno vedl míč po levé lajně, poslal centr do šestnáctky a Trubač hlavou uzavřel skóre na 6:1. „Mám radost z výkonu ve druhém poločase a dalšího hattricku Karla Macečka," prozradil spokojený předseda domácího klubu Petr Sedlák.

Čeladná: Cuper - Machanec, Indra, Rusnok, Drevňák - Kořínek, Bláha (50. Trubač), Oborný, Kunz (80. Pyšno) - Maceček, Neuwirth (75. Valigůra). Trenér: Petr Nesrsta.

Střelci: Maceček 3x, Kořínek 1x, Valigůra 1x, Trubač 1x

Naposled upraveno: 09.11.2012 15:27