16 Šenov 0
Detail aktuality
12.11.2011 17:03

Výhra ve Stonavě = čtvrtá pozice po podzimu! Stonava - Čeladná 0:2!

Posledních pět zápasů nám přineslo 13 bodů, ty poslední tři jsme dokázali odvézt z půdy Stonavy.  Základní sestava zůstala stejná jako v předchozím utkání, nastoupil i Marek Ulehla, který laboruje s nataženým svalem. Zápas jsme začali aktivně, ale gólem žádná z akcí neskončila. To Stonavští zahrozili hned z první vážnější příležitosti, krásnou technickou střelu vytlačil efektivním zákrokem brankář Cuper a pokazil tak radost domácím. Ve 25. minutě ovšem uděřilo na druhé straně, Staskevič zahrál rohový kop, míč proletěl až k Ulehlovi a ten možná ani sám neví jak dostal míč do sítě, každopádně zaznamenal velice důležitý gól 0:1. Vedení dodalo potřebný klid na kopačky Čeladenských,"gól nám pomohl, hráli jsme dobře kombinačně, neztráceli balóny a aktivně bránili" popsal situaci Trenér Procházka. Hned za pár minut mohl přinést další roh druhou branku pro hosty, na míč si naskočil Neuwirth, ale mezi tři tyče svůj pokus nevměstnal. Pak Bláha zkusil štěstí z dálky, leč gólmana domácích svou střelou nezaskočil. Hvizd rozhodčího Přečka ukončil poločas za stavu 0:1.

Druhou polovinu utkání otevřelo střídání, po dvou minutách musel opustit hřiště do té doby aktivní Ulehla. Domácí se začali hned od úvodu tlačit dopředu, jenomže obrana hostí pracovala spolehlivě. "Hrdina s Rusnokem podali velmi dobrý výkon, stejně jako celý mančaft", pochválil spoluhráče kapitán Staskevič. V 58. minutě mohla přijít pojistka v podobě druhého gólu, bohužel svou šanci neproměnil Oborný. "Dával jsem to Martinovi na jeho silnější pravou nohu, trefil to až moc vysoko" pravil po zápase Martin Valigůra. Domácí hráli stále útočně, dvě dobré příležitosti zlikvidoval opět spolehlivý Cuper. Kýžený druhý gól přinesla 74. minuta, Rusnok poslal míč za obranu  Valigůrovi a ten si mazáckým lobem poradil s domácím brankářem, 0:2. Za dalších šest minut mohl poslat Stonavany do kolen rychlonohý Machander, své sólo však v gól nepřetavil. Zápas se chýlil ke konci, když domácí záložník našel centrem svého spoluhráče z útoku, jeho hlavička měla gólové paramentry, ale brankář Cuper vytáhl ze své mošničky zákroků ten nejfamóznější a udržel čisté konto. "To byl teda reflex, takový zákrok jsem dlouho neviděl" konstatoval jeden z hráčů Stonavy na adresu Čeladenského gólmana. Na závěr podzimu si tak připsali naši fotbalisté víězství 2:0.

Zvláštní poděkování za podporu při utkání, patří našim fanouškům!!!

Sestava: Cuper-Freisler,Rusnok,Hrdina,Neuwirth - Oborný,Staskevič,Bláha,Machander - Ulehla,Valigůra

Naposled upraveno: 29.11.2011 13:48