16 Šenov 0
Detail aktuality
27.09.2011 21:12

Ze Smilovic bez bodu a opět s červenou kartou

S navrátilci v sestavě Staskevičem a Horváthem, jsme se představili na hřišti Smilovic. Prvně jmenovaný převzal kapitánskou pásku po potrestaném Zouharovi. Do branky se postavil jako jednička, poprvé v sezoně, Puchký. Zpočátku to ani nevypadalo, že by tenhle zápas pro nás mohl takhle dopadnout. Pár nebezpečných výpadů do soupeřovy obrany podnikl agilní Horváth, ale po jeho centrech se nikdo nedokázal prosadit. Soupeř se snažil ze začátku nakopávat míče na urostlého Hradila, který sklepával míče pro své spoluhráče. Po 13 minutách se domácím podařilo skórovat, po autu si nikým nekrytý hráč Smilovic převzal míč, zátahl jej a po prudkém centru si zrazil míč do vlastní sítě hostující obránce Hrdina, 1:0. O dvě minuty později předvedl tzv. blikanec Horváth, po rozepři s domácím obráncem, kdy byl míč úplně na druhé straně hřiště, jej poslal kopancem na zem a logicky viděl červenou kartu. "Oslabil tým, tohle si nemůže dovolit, druhá červená v průběhu tří týdnů. Navíc si asi neuvědomuje, že na hřišti není sám a sráží tím celé mužstvo", komentoval tuto situaci hostující trenér Procházka. Poločas tak hosté dohrávali v deseti. Domácí ještě v průběhu první půle spálili dvě tutovky a odmítli tak pojistit své vedení.

V druhém poločase se posunul do útoku Neuwirth a na jeho místo levého záložníka se zasunul Kunz. "V kabině jsme si řekli, že ten zápas zkusíme zvrátit, bohužel nás srazila opět individuální chyba při druhé brance." řekl Neuwirth. To když se místo odkopu pokusil o fintu na své šestnátce zkušený Oborný, nevyšla mu a domácí toho využili, 2:0. Domácí už se pak snažili hrát vklidu, "snažili jsme se jim nabourat rozéhravku, párkrát se nám to i povedlo, jenže v deseti lidech je to strašně těžké", přidal svůj kometář kapitán Staskevič. Po jednom takovém nabourání rozehry, se dostal do slibné pozice Kunz, jenže místo umístěné střely volil spíše tvrdost a netrefil. Domácí kontrovali svými výpady a často pokoušeli své štěstí z dálky, pramenilo z toho jedno nastřelené břevno. Na druhé straně postupoval Oborný sám na brankáře, v rozhodující chvíli mu, ale míč uskočil a gólman domácích jej tečoval mimo branku. "Mohli jsme to aspoň trochu zdramatizovat", litoval Oborný své šance. Na 3:0 upravili domácí deset minut před koncem. Nutno podotknout, že domácí si své vítězství zasloužili, dokázali využít svou přesilu. Pochvalu zaslouží hlavní sudí Pitvor, který měl toto utkání pevně v rukou, "za poslední dobu jsem lepší výkon sudího neviděl", dodal Neuwirth.

Černá série Čeladné tak pokračuje, pokusit se o její prolomení budou moci naši hráči v sobotu od 15:30 proti soupeři z Veřovic.

Naposled upraveno: 27.09.2011 22:08