Detail aktuality
10.10.2011 09:22

Vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby

(Fotky z utkání v galerii)

V pochmurném odpoledni jsme zavítali na hriště Baníku Albrechtice a nezačali jsme vůbec zle, po rohovém kopu kapitána Staskeviče podloužil míč hlavou Neuwirth a na zadní tyči jej ve skluzu dopravil do síťe Rusnok. Srovnání přišlo za dvacet minut na to, po špatné přihrávce Úlehly, se řítil sám na Cupera domácí záložník a nedal mu šanci, 1:1. Autor prvního gólu Rusnok pak spálil mega tutovku, kdy se ocitl sám před práznou brankou, ale trestuhodně minul, "i když jsem obránce, tohle musím proměnit", kál se po zápase. Následně hlavička Valigúry prosvištěla těsně nad břevnem a tak skončil poločas 1:1.

Druhé půle začala mírným tlakem Čeladenských, leč hned ve 48. minutě, se podařilo obránci Neumanovi oklamat Freislera a přesnou střelou poslal domácí do vedení, 2:1. Snaha o vyrovnání vyústila dvěmi pokusy Valigúry, nejprve jeho střela proletěla těsně vedle tyče a druhý pokus skončil nad brankou. Domácí hrozili hlavně z brejků, žádný ovšem nedotáhli do gólového konce a tak se skóre utkání už neměnilo. "Domácí nás předčili svoji bojovností, s přístupem svých svěřenců nejsem spokojen. S některými bude třeba provést důrazný pohovor, nelze hrát jen na své triko,“ konstatoval po utkání rozzlobený trenér Procházka.

Sestava: Cuper – Martásek, Freisler, Rusnok, Hrdina – Ulehla, Staskevič, Bláha, Oborný – Valigůra, Neuwirth. Trenér: Milan Procházka.

Naposled upraveno: 11.10.2011 21:51