15 Český Těšín 0
16 Šenov 0
Detail aktuality
17.09.2011 20:47

Šest branek, neproměněné šance, hrubky v obraně domácích a skvělá efektivita soupeře!

Tak tohle jsou přesně aspekty, které charakterizovaly tohle utkání.....Fotky z utkání k dispozici v galerii

Překvapivý výsledek se zrodil na hřišti Čeladné, která nestačila na tým Bystřice. Domácí začali utkání velkým náporem a během úvodní čtvrthodinky si vypracovali tři dobré příležitosti, ty však proměnit nedokázali. Poté se hra srovnala. Ve 27. minutě zaváhal v rozehrávce Slota a Maier už věděl co má s míčem udělat – 0:1.

O chvíli později Štvrtňa uvolnil Lachowicze, ten se probil až do šestnáctky a hosté vedli rozdílem dvou branek. S nepříznivým vývojem se domácí rozhodně smířit nechtěli. Uběhlo opět pár minut a po Freislerově centru snížil Neuwirth přesnou hlavičkou – 1:2. Jenže radost domácích příznivců ještě nestačila ani utichnout, když Rusz vybídl ke skórování Maiera.

Divoká přestřelka prvního poločasu měla ale pokračování. Ještě do půle totiž Valigůra po centru Zouhara snížil na 2:3, poslední slovo však pařilo bystřickému útočníkovi Maierovi, který si zkompletoval svůj hattrick.

Po změně stran domácí tlačili, ale šance, které spálili, je budou mrzet ještě hodně dlouho. Naděje na lepší výsledek pak čeladenským utnul v 76. minutě Zouhar, který za oplácení uviděl červenou kartu. „Ve druhém poločase jsme se zaměřili na udržení náskoku. V prvním dějství jsme už konečně dokázali proměnit vyložené šance, které si vytváříme,“ radoval se spokojený trenér Bystřice Pavel Vavřač.

Čeladná: Cuper – Slota (58. Kunz), Rusnok, Hrdina, Freisler, Ulehla, Oborný, Bláha, Zouhar, Valigůra, Neuwirth. Trenér: Milan Procházka